Oslava 15 let Spektra v Batyskafu

[02.12.2010] V pátek 17.prosince vystoupí na slavnostním večeru, k oslavě 15 let Spektra, písničkářka Karolína Kamberská a XAVIER BAUMAXA

Spektrum - centrum primární prevence a drogových služeb slaví úctyhodných 15 let. Proto si všechny naše příznivce, přátele, spolupracovníky, kolegy, podporovatele, klienty, donátory a širokou veřejnost dovolujeme pozvat na slavnostní večer, kde toto výročí společně oslavíme.

Slavnostní oslava se uskuteční v pátek 17. prosince 2010 ve 21 hodin v kultruním centru Batyskaf ve Žďáře nad Sázavou.

Večer uvede písničkářka Karolína Kamberská, dříve členka a autorka písní sester Steinových.

Pomyslným vrcholem bude vystoupení XAVIERA BAUMAXY.  Můžete se tak těšit na postmoderního písničkáře, který svým specifickým projevem jedny nadchne a druhé zaskočí. Xavier si Vás vyzkouší, zda se spokojíte s pouhým povrchem, nebo budete hledat hlouběji.

Vstup: 100,- Kč

Přijďte s námi oslavit 15. výročí SPEKTRA, jež některým umožňuje doslova přežít, jiní vnímají jeho potřebnost a pro někoho je velkou neznámou… Těšíme se na Vás!

KAROLÍNA KAMBERSKÁ

XAVIER BAUMAXA