Blíží se akce "Rozhodni se sám 2011"

[12.8.2011] Kolpingovo dílo ČR o. s., Spektrum - centrum primární prevence a drogových služeb a oddíl házené TJ Sokol Nové Veselí pořádá každoroční prezentační a sportovní akci "Rozhodni se sám 2011"

Tato akce se koná již čtvrtým rokem. Během letošního ročníku se návštěvníci mohou těšit na Svět fantazie a zábavy, na lesní pedagogiku - Lesy ČR, skákací hrad a nafukovací horolezeckou stěnu. Dále si budou moci vyzkoušet základy první pomoci a protáhnout své tělo při sportovních soutěžích oddílu házené TJ Sokol Nové Veselí. Nejmenší děti si přijdou na své při prezentace Rodinného centra Srdíčko.

V pátek 26. 8. 2011 jste všichni mezi 10 a 16 hodinou srdečně zváni na žďárské náměstí Republiky, kde se akce koná. Součástí je Mezinárodní turnaj házené chlapců, který se koná od pátku 26.8 do neděle 28.8 ve sportovním areálu Nové Veselí. Více informací o turnaji najdete na www.hazena.noveveseli.cz

Plakát "Rozhodni se sám 2011" (otevře se po kliknutí)